POSTAL
AKTUALNOŚCI O FIRMIE OFERTA JAK ZAMÓWIĆ DO POBRANIA PRACA KONTAKT


STRONA GŁÓWNA    O firmie
0 0 0 0
ODDZIAŁY I DYSTRYBUTORZY
Oddział Śląsk
Oddział Radom
O FIRMIE

Firma POSTAL STEEL GROUP jest producentem i największym dystrybutorem w Europie stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram i ogrodzeń. Posiadając swoje magazyny dystrybucyjne w Polsce i Czechach, zaopatruje firmy na terenie całej Europy.

Działając od 1992 roku, stale dynamicznie się rozwija, stając się liderem swojej branży w Europie.

Firma zatrudnia ponad 100 osób. Magazyn centralny, dysponujący kilkoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, znajduje się w Tarnowie Podgórnym, 10 kilometrów od największego na zachodzie Polski miasta Poznań. Jej fabryka zlokalizowana jest kilka kilometrów od Magazynu Centralnego, w miejscowości Przeźmierowo. Własna flota transportowa umożliwia jej szybkie dostarczenie towaru bezpośrednio do Klienta.

Corocznie firma obecna jest na wielu międzynarodowych imprezach targowych takich jak Eisenwarenmesse w Kolonii (Niemcy), IHM w Monachium (Niemcy), MADE EXPO w Mediolanie (Włochy), SEEBE w Belgradzie (Serbia), Construct Expo w Bukareszcie (Rumunia), PLOVDIV w Plowdiw (Bułgaria), IBF w Brnie (Czechy), CONECO w Bratysławie (Słowacja), InterBud Expo w Kijowie (Ukraina), BUDMA w Poznaniu (Polska), w trakcie których Klienci mogą bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nią produktami.

POSTAL posiada w stałej sprzedaży ponad 18 000 artykułów, stale wzbogacając asortyment oferowanych towarów. Coraz większą popularnością cieszą się własne marki jej produktów  – tarcze do cięcia i szlifowania STAR FLEX, drut spawalniczy Platinium oraz STAR WIRE. Regularnie podnosząc jakości obsługi, gwarantuje atrakcyjne ceny swoim Klientom (pobierz REFERENCJE).

Zapraszamy do kontaktu!  
Wszelkie prawa zastrzeżone 2006 Postal
Polityka prywatności    Zastrzeżenia prawne

stat4u